Aktualności UKS Pankracy - Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców

DSC07646.JPG 774x581 178kB

Na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu dnia 7.06.19. rozgrywano w ramach i według regulaminu DOLNOŚLASKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY mecze finałowe Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców na rok szkolny 2018 / 2019, w których spotkały się mistrzowskie drużyny powiatów z Naszej Strefy, oraz wicemistrz powiatu kamiennogórskiego. Zespoły szkolne liczyły 2 osoby + 1 rezerwowa, grano systemem brazylijskim (drużyna po 2 porażkach odpadała z turnieju), mecze rozgrywano do 2 wygranych setów, sety do 15 pkt., ewentualny rozstrzygający 3 set do 11 pkt., a w zawodach startowali uczniowie klas III gimnazjalnych, oraz klas VII – VIII szkół podstawowych.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW

1. SZKOŁA PODSTAWOWA 1 KAMIENNA GÓRA - op. Cukier Andrzej