„Gwoździe św. Pankracego” - to dar fundacyjny na rzecz rozwoju naszej Szkoły.

Szanowni Państwo!
Podczas naszej inauguracji roku szkolnego 2019/2020 zostało ogłoszone, że rozpoczynamy pozyskiwanie fundatorów „Gwoździ św. Pankracego”. W imieniu Zarządu Karkonoskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego u Erazma i Pankracego zachęcam i proszę o pomoc w pozyskiwaniu potencjalnych darczyńców. Według ustaleń podjętych przez Zarząd i Radą Rodziców, mały gwóźdź kosztuje 1.000 zł, a duży 2.500 zł.
Przybijanie gwoździ, chcemy organizować podczas uroczystych momentów w życiu naszej Szkoły. Najbliższym takim wydarzeniem będzie koncert w Dniu Papieskim. Następne, będzie to prawdopodobnie Dzień Patrona, a więc ok. 12 maja. Fundatorem może być osoba indywidualna, firma, instytucja, parafia lub grupa osób.
Darowizny z przeznaczeniem na fundację gwoździ, można wpłacać na rachunek bankowy Stowarzyszenia.

Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego
ul. Mikołaja Kopernika 1; 58-500 Jelenia Góra
Z dopiskiem: darowizna na szkołę katolicką - „Gwóźdź św. Pankracego”

Za otwartość i pomoc z góry dziękujemy.

W imieniu Zarządu:
ks. dr Mariusz Majewski - dyrektor ZSK u św. Pankracego w Jeleniej Górze