WITAJ WIOSNO!

Może wyglądając przez okno nie widzimy jeszcze, że zmieniła się pora roku, ale kalendarz mówi wyraźnie - DZIŚ PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY!
Z tej okazji uczniowie naszej podstawówki podjęli wyzwanie gry terenowej. Najpierw podzieliliśmy się na grupy, a następnie po otrzymaniu map i kart obiegowych ruszyliśmy wykonywać wyzwania. Zaangażowanie widać było na twarzach dzieci, co nasi obserwatorzy mogą zobaczyć na zdjęciach. Współpraca i zdrowa rywalizacja dodawały nam sił nawet podczas najtrudniejszych zadań. Większość zadań dla swoich młodszych kolegów i koleżanek przygotowali uczniowie klasy 7a, za co bardzo im dziękujemy! Pierwszy dzień wiosny uczniowie uświetnili też swoimi strojami w odcieniach żółci, pomarańczy i zieleni, które rozweseliły nam ten pochmurny dzień.

21 marca to też Światowy Dzień Zespołu Downa. W ramach solidarności nasze dzieci ubrały dwie różne skarpetki. Ten symboliczny, nietypowy ubiór jest wyrazem naszego zrozumienia i gotowości do niesienia pomocy osobom jej potrzebującym. Na zdjęciu skarpety klasy IV