Liga Strzelecka w LA Pankracy


Liga Strzelecka w LA Pankracy

W Zespole Szkół Katolickich u św. Pankracego przy ul. Kopernika 1 dnia 13 lutego odbyła się trzecia tura Międzyszkolnej Ligi Strzelectwa, czyli fascynujące zawody strzeleckie laserowego IPSC, które zgromadziły utalentowaną młodzież, promując sportowe zachowanie, zdobywanie świetnych wyników oraz kreowanie miłej atmosfery pełnej pasji.


Najlepszymi strzelcami drużynowymi okazali się uczniowie szkoły katolickiej, zdobywając zaszczytne pierwsze miejsce. Natomiast indywidualnie bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich. Wielu uczestników podkreślało, że zawody były nie tylko testem ich umiejętności strzeleckich, ale także doskonałą okazją do poznania nowych osób i wymiany doświadczeń. Młodzi strzelcy prezentowali imponujące umiejętności, koncentrację i precyzję, co zdumiewało widzów i sędziów, a czasem samych zawodników.


Uczniowie ze szkoły katolickiej imponowali zarówno doświadczeniem, jak i nowatorskim podejściem do strzelectwa. Ich solidna technika i skoncentrowane podejście do celu zdecydowanie zasłużyły na zwycięstwo. Byli to nie tylko strzelcy, ale prawdziwi ambasadorowie sportowego ducha i współzawodnictwa laserowego IPSC. Szerzenie Wartości Mundurowych: Uczniowie ze szkoły mundurowej z Rakowic Wielkich pokazali, że dyscyplina, precyzja i odpowiedzialność to nie tylko wartości, które kształtują ich w mundurach, ale także cechy, które przekładają się na doskonałe wyniki w zawodach strzeleckich. Ich zaangażowanie i profesjonalizm były godne podziwu. Nowe Przyjaźnie i Wspólna Pasja: Jednak to nie tylko wyniki były ważne podczas zawodów. Młodzież miała okazję nawiązać nowe przyjaźnie, wymienić się doświadczeniami i wspólnie celebrować pasję do strzelectwa. Atmosfera była pełna entuzjazmu i wzajemnego szacunku, co tylko potwierdza, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także budowanie społeczności. Były też łzy wzruszenia.


Mamy nadzieję, że kolejne edycje zawodów strzeleckich będą równie udane, przyciągając coraz więcej młodych pasjonatów strzelectwa i kształtując nowe pokolenie zdyscyplinowanych i ambitnych sportowców.

Sławomir Sikorski