Pobiegli ku pamięci Żołnierzy Wyklętych


Dwunasta edycja Biegu Wilczym Tropem, która odbyła się w minioną niedzielę, przyniosła wiele emocji i niezapomnianych chwil dla uczestników oraz kibiców. Każdego roku jest to wyjątkowe wydarzenie nie tylko ze względu na sportową rywalizację, ale także na silne nawiązanie do historii i pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Głównym punktem programu był bieg na dystansie 5000 metrów oraz Bieg Rodzinny na 1963 metry, co symbolicznie upamiętnia rok tragicznej śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego - Józefa Franczaka ps. Lalek.

Cieszymy się ogromnie z dużego zainteresowania wydarzeniem - liczba uczestników przekroczyła nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w biegu, zwłaszcza rodzinom, które stanowiły serce tego wydarzenia.

Klasyfikacja wyników prezentuje się następująco:

Dystans 5000 m (Kobiety):

MIEJSCE PIERWSZE

Dagmara Owczarek

MIEJSCE DRUGIE
Jana Mosler

MIEJSCE TRZECIE
Maja Gołębiowska

Dystans 5000 m (Mężczyźni):

MIEJSCE PIERWSZE

Tymon Biełajew

MIEJSCE DRUGIE
Szymon Wolf

MIEJSCE TRZECIE
Marek Marukiewicz

Dystans 1963 m (open):

MIEJSCE PIERWSZE

Igor Kwiecień

MIEJSCE DRUGIE
Katarzyna Chyłek

MIEJSCE TRZECIE
Oliwer Lisowski


Chcielibyśmy także wyróżnić najliczniejszą rodzinę, która wzięła udział w naszym biegu - rodzinę Państwa Królikowskich. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że córki Państwa Królikowskich są uczennicami naszej szkoły!

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, kibicom i wolontariuszom za udział i wsparcie. Do zobaczenia za rok na XIII Biegu Wilczym Tropem!

 

Autorzy zdjęć:

p. Joanna Żak-Ziętkowska

p. Robert Kwiatkowski

p. Krzysztof Czuczwa