Aktualności - egzaminy zakończone!

Szanowni Państwo!
Dni egzaminów już za nami. Gratuluję uczniom III klas Gimnazjum i uczniom kl. VIII Szkoły Podstawowej. Egzamin za Wami, ale dalsza wytężona praca przed Wami. Wytrwajcie do końca!
W tym miejscu dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do spokojnego i zgodnego z prawem przeprowadzenia egzaminów. Na ręce naszych pań wicedyrektor: Małgorzaty Bak i Małgorzaty Wołąkiewicz-Lisiak, dziękuję naszym nauczycielom i pracownikom administracji, za profesjonalizm, rzeczowość i spokój w przeprowadzeniu całej procedury. Dziękuję nauczycielom z innych szkół oraz wolontariuszom, którzy uzupełnili składy komisji egzaminacyjnych. Dziękuję także naszym nauczycielom, którzy oddelegowani do szkół na terenie Miasta Jeleniej Góry i Powiatu Jeleniogórskiego, pomogli przeprowadzić egzaminy w wyznaczonych szkołach.
Wszystkim za dar czasu i serca, serdecznie dziękuję!
ks. dr Mariusz Majewski - dyrektor ZSK u św. Pankracego.