Ruszyła rekrutacja do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze

Rekrutacja do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze

Dyrekcja Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze informuje, że w roku szkolnym 2021/2022 planuje otwarcie jednego oddziału do klasy pierwszej.

Proces rekrutacyjny:

Etap I: 1 marca - 16 maja 2021r. – złożenie dokumentów Kandydata
- podanie oraz kwestionariusz jest umieszczony na stronie www.szkola.pankracy.edu.pl w tym miejscu. Wypełniony kwestionariusz można przesłać drogą mailowąna adres: sp@pankracy.edu.pl
- kserokopia aktu urodzenia, dwa zdjęcia do legitymacji szkolnej (na odwrocie wpisane imię i nazwisko dziecka)
Etap II: 15 marca - 17 maja 2021 r. - rozmowa rekrutacyjna (Rodzice i Kandydat)

- termin spotkania zostaje ustalony podczas składania podania.
Etap III: 31 maja 2021 r. – ogłoszenie listy przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.

Dodatkowo na rok szkolny 2021/2022 przyjmujemy deklaracje przepisania dziecka do naszej Szkoły do klasy 2,3,4,5,6.

Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać pod nr telefonu 519 575 989.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:
Kwestionariusz i podanie kandydata do sp