Bieg Tropem Wilczym w Jeleniej Górze już za nami!

Gratulacje dla wszystkich uczestników i dla organizatorów. Gratuluję i tym starszym, i tym młodszym. Gratuluję całym rodzinom, które stawiły się na starcie w Parku Norweskim. O godz. 13 zawodnicy wystartowali na dystansie: 5000 m, a o godz. 14:00 główny bieg na historycznym - symbolicznym dystansie: 1963 m.
Gratuluję panu Andrzejowi Glince - prezesowi UKS Pankracy i całej Jego Ekipie, która bieg przygotowała i przeprowadziła.
Szczególne gratulacje dla Tymona Rypińskiego - ucznia kl. 8 Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze, który pierwszy dotarł na metę w biegu 1963 m.
Na koniec dziękuję panu Krzysztofowi Mrozowi - senatorowi RP, który od kilku już lat nad wydarzeniem obejmuje patronat, a także należy do głównych fundatorów nagród.
Do zobaczenia za rok - ks. M. Majewski dyrektor ZSK