Koncert na 10 z okazji X-lecia Szkoły!

22 maja 2022 roku odbył się koncert z okazji X-lecia Zespołu Szkół Katolickich w Jeleniej Górze. Muzycy i słuchacze zgromadzili się w kościele Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach przy ul. PCK 23.

Koncert prowadził Poldek Twardowski, a swoim gościnnym występem uświetnił go Marcin Wyrostek, który wykonał kilka wspaniałych utworów wraz ze swoją siostrą, a naszą nauczycielką - Darią Wyrostek-Pelc.

Koncert odbył się pod patronatem honorowym bpa Marka Mendyka - Krajowego Asystenta Szkół Katolickich w Polsce oraz pani Marzeny Machałek - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Partnerem wydarzenia była: Fundacja PGE.

Koncert został rozpoczęty uroczystym wręczeniem odznaczeń "Medal Komisji Edukacji Narodowej" dla:

Pani Wicedyrektor Małgorzaty Bak

Pani Wicedyrektor Małgorzaty Wołąkiewicz-Lisiak

Pani Sekretarz Bogusławy Herbeć

Pani Głównej Księgowej Elżbiety Kalisz-Karabowskiej

W koncercie wzięło udział ponad 100 muzyków w tym: uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły, muzycy z chóru Harfa z Piechowic, uczniowie jeleniogórskich szkół muzycznych,  a także przyjaciele Zespołu Szkół u Św. Pankracego.

Orkiestrę i chór poprowadził ks. Michał Marszałek.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz nagrań z koncertu:

Pełny koncert

"Przybądź Duchu Święty"