Uroczysty Apel na Placu Ratuszowym

Uroczyste obchody X-lecia naszej szkoły rozpoczęliśmy o 17:00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Zgromadziliśmy się tłumnie wraz z naszymi rodzicami. Całość rozpoczął Ksiądz Dyrektor, który przywitał nas i podziękował wszystkich dobroczyńcom. Przemawiali również: Bp Andrzej Siemieniewski, senator Krzysztof Mróz, Pan Julian Pyrzanowski, Pan Janusz Łyczko - zastępca Prezydenta Miasta Jelenia Góra.

Po apelu przeszliśmy w uroczystym orszaku do Bazyliki pw. Św. Erazma i Pankracego, gdzie odbyła się jubileuszowa Eucharystia w intencji naszej szkoły. Na koniec tego wielkiego święta nszej szkoły oglądaliśmy program artystyczny przygotowany przez naszych najmłodszych uczniów z klasy I pod kierownictwem Pani Anny Pierunek.