Program na 1 września w Liceum oraz kl. VIII SP; ul. M. Kopernika 1.

Rozpoczęcie o godz. 9:00 Mszą św. Przychodzimy odpowiednio wcześniej, tj. o godz. 8:50.
Uczniowie kl. I LO spotykają się o godz. 8:45 przed wejściem do szkoły. W Bazylice proszę miejsca zajmować w ławkach klasami wraz ze swoim wychowawcą (od strony ambony), od kl. VIII i dalej od kl. I do IV.
Po zakończonej Mszy św. przejście do auli szkolnej. O godz. 10:10 apel, a następnie spotkanie z wychowawca w klasie.

Uroczysta akademia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, obowiązkowa co do uczestnictwa dla wszystkich uczniów, połączona ze ślubowaniem Licealistów z kl. I, odbędzie się w niedzielę 11 IX - Kino LOT przy ul. Pocztowej; godz. 11:30. Po jej zakończeniu uczestniczymy w Mszy św. w Bazylice Świętych Erazma i Pankracego; godz. 13:15.