Wycieczkowy czas


Klasa VI odwiedziła 7 października 2022 roku Świeradów-Zdrój. Wycieczka była pełna emocji i zabawy. Spacerowaliśmy po Świeradowie, weszliśmy na Sky Walk i większość z nas zjechała na zjeżdżalni, gdzie podczas zjazdu osiąga się prędkość 25 km/h! Wycieczkę zakończyliśmy pyszną Pizzą w Pizzerii Izerka.

Klasa IV W dniu 10 października była na wycieczce w Wałbrzychu. W podróż wybraliśmy się pociągiem. Najpierw zwiedziliśmy Starą Kopalnię, gdzie dowiedzieliśmy się jak wyglądała praca górnika. Byliśmy pod ziemią, mogliśmy przekonać się w jakich warunkach pracuje górnik. Następnie udaliśmy się pieszo do Explora Park. Tam dowiedzieliśmy się, gdzie w przyrodzie ukrywa się matematyka. W końcu był też czas na zabawę i pizzę. Ciekawą rzeczą był labirynt luster i różne logiczne łamigłówki. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Wycieczka była naprawdę udana.

Klasa III 13 października udała się w ślady klasy VI i pojechaliśmy zobaczyć, czy wieża widokowa SkyWalk po wizycie naszych starszych kolegów i koleżanek jeszcze stoi na powierzchni Ziemi