Dzień Otwarty już za nami!


Serdecznie dziękujemy Wam za przybycie na nasz Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej! Wasza obecność w tym wyjątkowym dniu sprawiła, że nasze serca były pełne radości i dumy. Chcielibyśmy również podziękować za zainteresowanie naszą placówką oraz poświęcony nam czas.

Nasz dzień otwarty był pełen niezwykłych wydarzeń, które chcielibyśmy teraz krótko zrelacjonować. Przede wszystkim, klasa czwarta zaprezentowała fantastyczne przedstawienie, które dostarczyło nam wszystkim ogromnej radości i wzruszeń. Uczniowie włożyli ogromny wysiłek w przygotowanie swoich ról i scenariusza, co było widać w ich pełnych zaangażowania wystąpieniach. To była prawdziwa uczta dla naszych oczu i uszu!

Kolejnym niezwykłym punktem programu było zapoznanie naszych gości z fascynującym światem wirtualnej rzeczywistości. Uczniowie mieli okazję doświadczyć niesamowitych przygód i eksplorować różnorodne wirtualne środowiska. Ta technologia z pewnością poszerza ich horyzonty i rozwija ich kreatywność. Byliśmy zachwyceni widząc, jak zafascynowani byliście tym nowym wymiarem edukacji.

Nie mogliśmy również zapomnieć o zajęciach artystycznych, które odbywały się w naszej szkole. Cieszymy się, że rozwijaliście swoje umiejętności w tworzeniu magnesów, bransoletek,  i różnych innych prac plastycznych. Było naprawdę inspirująco obserwować twórcze podejście i rozwijające się talenty artystyczne.

Na naszym Dniu Otwartym nie mogło zabraknąć również akcentów naukowych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z fascynującym światem języka angielskiego poprzez ciekawe i interaktywne zajęcia. W tym samym czasie inni uczniowie rozwijali swoje umiejętności szachowe, analizując ruchy i strategie, które prowadzą do sukcesu na szachownicy. Byliśmy pod wrażeniem zaangażowania i koncentracji, jaką wykazywali nasi goście podczas tych zajęć.

Raz jeszcze chcielibyśmy Wam podziękować za to, że poświęciliście nam swój cenny czas i wzbogaciliście nasz Dzień Otwarty swoją obecnością. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas w naszej szkole i odkryliście jej unikalne cechy i program nauczania. Serdecznie zapraszamy Was do ponownej wizyty i kontynuowania naszej wspólnej przygody edukacyjnej. Do zobaczenia!

 

Zdjęcia: Agnieszka Gierus, Anna Pierunek.