1 z 10 po angielsku

We wtorek 13.02.2024 w naszej Szkole odbył się konkurs języka angielskiego “1 out of 10”, w którym wzięli udział uczniowie klas 1-3 LA. Klasa 3 LA zaangażowała się w przygotowanie auli, a wybrani uczniowie z klasy 2 i 1 LA przeprowadzili konkurs. Rywalizowało ogółem 12 uczniów, z których w drodze eliminacji wyłoniła się finałowa “szóstka”. Po walce w pięknym stylu zwyciężyły uczennice klasy 1 LA Beata Mitońska i Sabina Dworzycka, a drugie miejsce zajęli Jakub Smolarek i Karol Mielniczuk. Publiczność dopingowała uczestników i podpowiadała - szczególną w tym rolę rolę odegrał Mateusz Lisiak. A ponieważ to był ostatni dzień przed Wielkim Postem - nie zabrakło słodkiego poczęstunku.
Konkurs przygotowała p. Urszula Góralska, a nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.