Piknik z okazji dnia patrona

Dzień św. Pankracego w naszej szkole był niezwykle radosnym i pełnym energii wydarzeniem, które zjednoczyło wszystkie klasy od pierwszej do siódmej. Wszyscy uczniowie i nauczyciele z ochotą wzięli udział w pikniku, który rozpoczął się od emocjonujących klasowych zawodów przeciągania liny. Atmosfera była niesamowita, gdyż każda klasa rywalizowała z determinacją i duchem współpracy.

Po emocjonujących zawodach przyszedł czas na rozrywkę w formie różnorodnych gier i zabaw. Jedną z najbardziej ekscytujących było "Jaka to piosenka", inspirowane popularnym teleturniejem. Uczniowie musieli wykazać się znajomością różnorodnych melodii i tekstów, co przynosiło wiele śmiechu i radości. Niezwykle kreatywną grą była również "możliwości", podczas której grupy dzieci musiały wymyślić jak najwięcej zastosowań dla przedmiotów codziennego użytku. To zadanie wymagało od uczestników elastyczności myślenia i pomysłowości, co sprawiło, że wszyscy świetnie się bawili.

Dzieci miały też okazję do wspólnej zabawy podczas puszczania gigantycznych baniek mydlanych, skakania na skakance, rzucania sobie frisbee. Każdy uczeń mógł też skorzystać ze stanowiska malowania twarzy, gdzie nasze nauczycielki tworzyły uczniom na policzkach arcydzieła!

Oczywiście, nie zabrakło również pysznego jedzenia. Na specjalnie przygotowanym grillu smażono aromatyczne kiełbaski, które roznosiły cudowny zapach po całym terenie pikniku. To był idealny moment na chwilę odpoczynku i delektowanie się pysznym jedzeniem w towarzystwie przyjaciół.

Cały dzień był pełen uśmiechów, radości i wspólnego spędzania czasu. Piknik z okazji dnia patrona szkoły - św. Pankracego, nie tylko umożliwił nam integrację i zabawę, ale również przypomniał o wartościach wspólnoty i przyjaźni, które są tak istotne w życiu szkolnym.