Koncerty szkolnych wirtuozów

To, co działo się dzisiaj w auli szkoły podstawowej można nazwa jedynie "muzyczną ucztą". Znów mogliśmy doświadczyć tego jak wiele talentów muzycznych mamy w naszej placówce. Fortepian, skrzypce, klarnet, instrumenty perkusyjne, flet poprzeczny, wiolonczela... te wszystkie instrumenty umiliły nam czas na pierwszej i drugiej lekcji, podczas której uczniowie prezentowali utwory z pełnego zakresu gatunków muzycznych - od klasyki aż do utworu "odebrałem smartphone z serwisu".

Na piątej lekcji mieliśmy możliwość wysłuchać umiejętności wokalnych klasy I i grupy czwartoklasistek biorących udział w zajęciach muzykoterapii w roku szkolnym 2023/2024. Wysłuchaliśmy wykonań utworów takich artystów jak np. Dawid Podsiadło, Sanah, Kwiat Jabłoni.

Dzisiaj zostały też rozdane nagrody uczestnikom turnieju esportowego organizowanego w naszej szkole. 4 miejsce zajął Michał Pelc, 3 miejsce Adam Raczyński, 2 miejsce Krzysztof Owczarek i 1 miejsce zajął Nikodem Jurek. Gratulacje!

Dziękujemy naszym wspaniałym muzykom za podzielenie się z nami swoim talentem i zapewnienie wspaniałej rozrywki w tym dniu.