Nabór - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa u św. Pankracego w Jeleniej Górze

do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej
u św. Pankracego
w Jeleniej Górze
Dyrekcja Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej u św. Pankracego w Jeleniej Górze informuje, że w roku szkolnym 2024/2025 planuje otwarcie jednego oddziału klasy pierwszej.

Na rok szkolny 2024/2025 przyjmujemy deklaracje zapisania dziecka do naszej Szkoły do klasy 1, 4, 6 i 8.

Proces rekrutacyjny:
Etap I: 1 marca - 24 maja 2024 r. – złożenie dokumentów Kandydata
- podanie oraz kwestionariusz jest umieszczony na stronie www.szkola.pankracy.edu.pl  w tym miejscu. Wypełniony kwestionariusz można przesłać drogą mailową na adres: sp@pankracy.edu.pl
- kserokopia aktu urodzenia, dwa zdjęcia do legitymacji szkolnej (na odwrocie wpisane imię i nazwisko dziecka)
Etap II: 20 marca - 31 maja 2024 r. - rozmowa rekrutacyjna (Rodzice i Kandydat)
- termin spotkania zostaje ustalony podczas składania podania.
Etap III: 7 czerwca 2024 r. – ogłoszenie listy przyjętych i nieprzyjętych do szkoły.
Na rok szkolny 2024/2025 przyjmujemy deklaracje przepisania dziecka do naszej Szkoły
do klasy 4, 6 i 8.
Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 519 575 989.
Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

Kwestionariusz i podanie kandydata do szkoły podstawowej